Satko Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Blebetanja, palamuđenje, pametovanja...
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Baksuzna sezona

Go down 
+2
Floso
CacaHendrix
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Baksuzna sezona Empty
PostajNaslov: Baksuzna sezona   Baksuzna sezona Emptysri srp 16, 2008 9:27 pm

Počelo je sa lijepim planovima: kupit briljantnog/sjajnog napadača, unaprijedit igrača u trenera, sve to do trećeg kola. I onda krah. U prvoj utakmici kupa protiv bota ozlijedi mi se glavni napadač. Kupim jednog impresivnog, tek tako da zakrpim situaciju, ispadne da je neki debil, odmah ga prodam, izgubim 600 000 tom prilikom...kupim onda odličnog, tek da imam ono što sam imo i prije, ostatak para bacim na stadion. Tako sam sad švorc. Još mi se ozlijedi i golman, važan WB, i vezni, totalno me obogalji, 2 randoma kad mi je namanje trebalo, čisto da popizdim do kraja. U prva 3 kola lige sjeba me za cijelu sezonu. Nit mogu bit prvi, nit mogu dalje u kup. Sezona već završena. Fak.

Jedino dobro što se desilo, desilo se u četvrtak na zadnjem treningu, skoče mi dvojica vezista na outstanding, i onaj igrač kojeg sam čeko u iskustvu. Tako da sad samo čekam da skupim pare da ga pretvorim u dobrog trenera koji je prolazan vođa. Heheh
lol!
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
Floso

Floso


Broj postova : 89
Registration date : 18.07.2008

Baksuzna sezona Empty
PostajNaslov: Re: Baksuzna sezona   Baksuzna sezona Emptypet srp 18, 2008 4:18 pm

Ja zasad zadovoljan sezonom.

Ostvaren najveci uspjeh kluba plasmanom u 5. kolo kupa.

Maximalan ucinak nakon 4 kola u jednoj od jacih petih liga.

Ocekuje se pobjeda nad Pobjednicima u sutrasnjem kolu.

Uglavnom, zasad nadmasujem sopstvene ciljeve u tekucoj sezoni.



afro
[Vrh] Go down
awekenings

awekenings


Broj postova : 29
Age : 39
Registration date : 18.07.2008

Baksuzna sezona Empty
PostajNaslov: Re: Baksuzna sezona   Baksuzna sezona Emptypet srp 18, 2008 7:15 pm

opasno je skroz ....hehe ...navijam za tebe .... cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Baksuzna sezona Empty
PostajNaslov: Re: Baksuzna sezona   Baksuzna sezona Emptysub srp 19, 2008 3:25 pm

Evo, opet mi se ozlijedi odbrambeni, da mu majku...pa imal to vise smisla...
Sreca pa je Vesanka dobio flaster juce, tak da nisam bas skroz u bedu, al ovo stvarno nije normalno kolko mi se igraci ozljedjuju
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
hYPNOTIC

hYPNOTIC


Broj postova : 29
Age : 37
Registration date : 19.07.2008

Baksuzna sezona Empty
PostajNaslov: Re: Baksuzna sezona   Baksuzna sezona Emptysub srp 19, 2008 4:31 pm

Imam osecaj da ti ti ovaj forum i napravio samo zbog hattrick lol!
[Vrh] Go down
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Baksuzna sezona Empty
PostajNaslov: Re: Baksuzna sezona   Baksuzna sezona Emptysub srp 19, 2008 10:11 pm

Ne, ovaj forum je za sve nas, da mozemo da pricamo i dogovaramo se, posto se ne vidjamo cesto.

A ti, promijeni boju fonta, nista se ne vidi, budi bijela ko i svi normalni ljudi... afro
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
Adolf Petronije Agaton




Broj postova : 34
Registration date : 25.07.2008

Baksuzna sezona Empty
PostajNaslov: Re: Baksuzna sezona   Baksuzna sezona Emptypet srp 25, 2008 5:20 pm

E i moja prošla sezona bila užas. Krenuko sve po kurcu bilo.
(Smije li se pisat kurac i tako to po forumu?). Tek me na kraju sezone krenulo al bilo kasno. Random, povrede, kartoni sve me sjebalo. Gubio od šupaka. Na alltidu imao 3 iznenađujuće utakmice i sve tri ja "iznenađujuće" izgubio i eto na kraju nekim čudom bio III. Nemoj se sekirat. Koncentriši se na pravljenje tima a rezultati će doć.

Eto, jesam li te utješio?
[Vrh] Go down
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Baksuzna sezona Empty
PostajNaslov: Re: Baksuzna sezona   Baksuzna sezona Emptypet srp 25, 2008 5:28 pm

Fali ti i ono: "Kupi trenera dobar/los (zao), nabavi trenirce po 17-18 godina, treniraj, prodaji, skupljaj pare." To je glavna recenica na konfi "Pitanja", sta god pitas, nadje se neko pametan pa ti ovo napise. Polovina onih koji ucestvuju na konfi ima ovu recenicu na vjecnom copy/paste Laughing
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
Adolf Petronije Agaton




Broj postova : 34
Registration date : 25.07.2008

Baksuzna sezona Empty
PostajNaslov: Re: Baksuzna sezona   Baksuzna sezona Emptypet srp 25, 2008 5:33 pm

Ja ti govorim iz ličnog iskustva. Nabavio ja trenera,trenirce od 17-18, kupovao, prodavao i sjebo tim. Onda kad sam se smirio stvari krenule na bolje. Kad krenu govna ne možeš zaustavit. Šuti i trpi.
[Vrh] Go down
Jaca_Jasemich

Jaca_Jasemich


Broj postova : 51
Age : 37
Registration date : 25.07.2008

Baksuzna sezona Empty
PostajNaslov: Re: Baksuzna sezona   Baksuzna sezona Emptypet srp 25, 2008 6:20 pm

Adolf Petronije Agaton je napisao/la:
. Nemoj se sekirat. Koncentriši se na pravljenje tima a rezultati će doć.

Eto, jesam li te utješio?


Tiho ti bi mogao gostovati na Oprah Show da tjesis ljude:)))

sorry za offtopic

jesam li ja ubacena u onu grupu TNT na alltidu? tiho je nesto radio al ne znam jel to ok...jes da cu biti najgora al polako, trudim se Very Happy
[Vrh] Go down
hYPNOTIC

hYPNOTIC


Broj postova : 29
Age : 37
Registration date : 19.07.2008

Baksuzna sezona Empty
PostajNaslov: Re: Baksuzna sezona   Baksuzna sezona Emptysub srp 26, 2008 9:49 am

Ja prva lol!
[Vrh] Go down
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Baksuzna sezona Empty
PostajNaslov: Re: Baksuzna sezona   Baksuzna sezona Emptysub srp 26, 2008 5:08 pm

Ima te, wild flower.
Polako, samo igraj, kupi trenera dobar/los, trenirce 17-18 godina, i treniraj, prodaji, skupljaj pare... lol!
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
Adolf Petronije Agaton




Broj postova : 34
Registration date : 25.07.2008

Baksuzna sezona Empty
PostajNaslov: Eno Dijana   Baksuzna sezona Emptysub srp 26, 2008 5:18 pm

Kad klikneš na promocije u V ligama dijana prva ispod crte. Eto
[Vrh] Go down
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Baksuzna sezona Empty
PostajNaslov: Re: Baksuzna sezona   Baksuzna sezona Emptysub srp 26, 2008 5:25 pm

Heheeehee, ja ba!
To je posebna cast kad te stave ovako, hooohooo Razz
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
Jaca_Jasemich

Jaca_Jasemich


Broj postova : 51
Age : 37
Registration date : 25.07.2008

Baksuzna sezona Empty
PostajNaslov: Re: Baksuzna sezona   Baksuzna sezona Emptysub srp 26, 2008 6:18 pm

ma kupila sam vec trenera, i sve to, ma napredujem, danas sam 37 zvijezda odigrala a tek jednu sezonu igram:)))
[Vrh] Go down
hYPNOTIC

hYPNOTIC


Broj postova : 29
Age : 37
Registration date : 19.07.2008

Baksuzna sezona Empty
PostajNaslov: Re: Baksuzna sezona   Baksuzna sezona Emptysub srp 26, 2008 7:04 pm

Dobila sam poruku na hattricku od nego lika nesto kao mozes zahvaliti moderatorima na dobijenoj utakmici....ne kontamm!?!?!?Pobedila sam ga 4:1 bounce
[Vrh] Go down
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Baksuzna sezona Empty
PostajNaslov: Re: Baksuzna sezona   Baksuzna sezona Emptyned srp 27, 2008 1:15 am

Ahahahaah, mozes zahvaliti moderatorima na pobjedi...taj je pravi pobjednik!

Obicno su moderatori ti koji odlucuju ko ce da pobijedi na utakmici... Laughing lol! rabbit Very Happy Razz
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Baksuzna sezona Empty
PostajNaslov: Re: Baksuzna sezona   Baksuzna sezona Emptyuto ruj 02, 2008 1:34 am

Pocelo je da napreduje lagano, otkako sam novog trenera napravio, sve ide bolje. Neki dan - cudo! Ifet Vlahovljakovic, inace 29 godina, inace igrac iz defaultne postave, skocio na outstanding u pleju!! Prvo sam se dovoljno naibretio kad je skocio na odlican, pa na impresivan, evo sad konjina ode i na oustanding, svake sezone skoci po skil...nevjerovatno.

Taman kad su napadaci upali, ja sad nemam para, a gledam ima sjajnih za oko 2 miliona, sto je prije par sedmica bilo minimalno 3,5.
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
Floso

Floso


Broj postova : 89
Registration date : 18.07.2008

Baksuzna sezona Empty
PostajNaslov: Re: Baksuzna sezona   Baksuzna sezona Emptyuto ruj 02, 2008 6:04 am

Dje si naso sjajnih po dva miliona majke ti?

Treba meni jedan - i do 3 miliona dajem.
[Vrh] Go down
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Baksuzna sezona Empty
PostajNaslov: Re: Baksuzna sezona   Baksuzna sezona Emptyuto ruj 02, 2008 9:42 pm

Neku noc sasvim slucajno u neke sitne sate naletio i vidio sjajnog napadaca sa slabim dodavanjem 30 sec pred istek vremena - par maraka ispod 2 miliona. Hajde recimo da sam imo para, uletio bih u neki manji bidwar, sve u svemu vjerujem da bih ga dobio za 2,5 max. Nit je povredjen, nit star (25 g.), u prosecnoj formi, ja kad nisam poludio, savrsen igrac, a ja na racunu imam samo 700 000 Sad Sekunda je falila da bidujem, al onda skontam ne bi me ni dobre vile spasile iz minusa od skoro 2 miliona...
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
Floso

Floso


Broj postova : 89
Registration date : 18.07.2008

Baksuzna sezona Empty
PostajNaslov: Re: Baksuzna sezona   Baksuzna sezona Emptyuto ruj 02, 2008 10:01 pm

Pa i da si htio bidovat ne bi ti dalo jer kad bidujes mozes otic maximalno 400000 u minus. Znaci trebo si na racunu imat 1600000 pa da bidujes.
[Vrh] Go down
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Baksuzna sezona Empty
PostajNaslov: Re: Baksuzna sezona   Baksuzna sezona Emptyuto ruj 02, 2008 10:40 pm

Da, u pravu si, nije mi to ni palo na pamet...
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
Floso

Floso


Broj postova : 89
Registration date : 18.07.2008

Baksuzna sezona Empty
PostajNaslov: Re: Baksuzna sezona   Baksuzna sezona Emptyčet ruj 04, 2008 6:10 pm

Upravo dogovorih (aorist) prijateljsku sa prvim u Premier ligi Gane. cheers
[Vrh] Go down
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Baksuzna sezona Empty
PostajNaslov: Re: Baksuzna sezona   Baksuzna sezona Emptyčet ruj 04, 2008 9:57 pm

Uuuu, dobar je, igra otkad i mi...ako ostane prvi i poslije subote, doce ti navijaca neces vjerovat, mozda i 5 000. Steta nisi igro kup pravila...il jesi?
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
Floso

Floso


Broj postova : 89
Registration date : 18.07.2008

Baksuzna sezona Empty
PostajNaslov: Re: Baksuzna sezona   Baksuzna sezona Emptyčet ruj 04, 2008 11:00 pm

CacaHendrix je napisao/la:
Uuuu, dobar je, igra otkad i mi...ako ostane prvi i poslije subote, doce ti navijaca neces vjerovat, mozda i 5 000. Steta nisi igro kup pravila...il jesi?

Jesam.

Johoj! bounce
[Vrh] Go down
Sponsored content





Baksuzna sezona Empty
PostajNaslov: Re: Baksuzna sezona   Baksuzna sezona Empty

[Vrh] Go down
 
Baksuzna sezona
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Satko Forum :: Satko Forum :: Hattrick-
Forum(o)Bir: