Satko Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Blebetanja, palamuđenje, pametovanja...
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Kraj sezone samo sto nije...

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Kraj sezone samo sto nije... Empty
PostajNaslov: Kraj sezone samo sto nije...   Kraj sezone samo sto nije... Emptyned pro 28, 2008 4:18 pm

Eto, pa ce i kraj ove sezone, kakvi ste? Ja sam 90% prvi, jos jedna utakmica odluke koju cu mislim dobit ako me random ne sjebe (sto je moguce), i to ako dobro prodje idem dalje bez kvalifikacija, sto je i dobro i lose.
Finansije nisu sjajne, ali bice, bitno je da znam sta treba da radim, a pare ce da dodju. Vezni red se fino razvija, imam i dvojicu malisana koji ce za 2-3 sezone zamijeniti Ranza, Tzvetanova i Tarantina, tako da se nadam da cu u narednih 4-5 sezona imati stabilnu dobar-odlican sredinu, a mozda i vise ko zna...
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
Jaca_Jasemich

Jaca_Jasemich


Broj postova : 51
Age : 37
Registration date : 25.07.2008

Kraj sezone samo sto nije... Empty
PostajNaslov: Re: Kraj sezone samo sto nije...   Kraj sezone samo sto nije... Emptysri pro 31, 2008 12:17 am

ja idem u petu:) sada sa samopouzdanjem Smile
ali predstoji kupovina barem po jednog napadaca, odbrambenog i krila...veza je ok sa jos par skill upova...
[Vrh] Go down
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Kraj sezone samo sto nije... Empty
PostajNaslov: Re: Kraj sezone samo sto nije...   Kraj sezone samo sto nije... Emptysub sij 10, 2009 8:17 pm

Eh, valja sad igrat kvalifikacije...mislim da ga mogu dobit, al vidjecemo. Uzecu sredinu, al ima on dobre odbrane, i solidan napad
Moze bit svega
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
Sponsored content





Kraj sezone samo sto nije... Empty
PostajNaslov: Re: Kraj sezone samo sto nije...   Kraj sezone samo sto nije... Empty

[Vrh] Go down
 
Kraj sezone samo sto nije...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Satko Forum :: Satko Forum :: Hattrick-
Forum(o)Bir: