Satko Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Blebetanja, palamuđenje, pametovanja...
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Staronje/Matorci

Go down 
+2
Floso
CacaHendrix
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Staronje/Matorci Empty
PostajNaslov: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci Emptyuto kol 19, 2008 1:41 am

Ja i Floso uvijek imamo zanimljive medjusobne duele, pa to je cudo jedno Very Happy
Cestitam mu na danasnjoj (jucerasnjoj) pobjedi, opet je bila zanimljiva tekma

Frka, panika, guzva, alkohol, droga...!!!
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Staronje/Matorci Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci Emptyuto kol 19, 2008 1:47 am

"U 5-om minutu ekipa FGN uspela je sebi da obezbedi prednost od 0 - 1, nakon sto je Goran Vesnic, inace poznat kao "artiljerac", topovskim udarcem savladao protivnickog golmana, koji nejverovatnije nije ni shvatio da je to sto pored njega prolece - da, da, mladicu, to je lopta."

Laughing Razz lol!
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
Floso

Floso


Broj postova : 89
Registration date : 18.07.2008

Staronje/Matorci Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci Emptyuto kol 19, 2008 3:01 am

"U 5. minuti ekipa FGN izvela je fenomenalnu akciju preko lijeve strane. Iako je u situaciji dva na jedan imao slobodnog suigrača u sredini, Goran Vesnić vjerovao je svom udarcu i topovski odapeo u suprotni kut. Lopta se odbila od suprotne vratnice i završila u mreži. 0 - 1. Gotovo da se moglo čuti kako se lopta zakovitlala u mreži, koliki je bio šok na tribinama…"
[Vrh] Go down
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Staronje/Matorci Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci Emptyuto kol 19, 2008 6:07 pm

Laughing
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
Floso

Floso


Broj postova : 89
Registration date : 18.07.2008

Staronje/Matorci Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci Emptysri kol 20, 2008 2:48 am

kera95 - MOJ IDOL!
[Vrh] Go down
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Staronje/Matorci Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci Emptysri kol 20, 2008 10:28 am

A eto, shvati ti lika, sve je on razradio u detalje, ne mozes ti njega dovest u corsokak, za sve postoji odgovor. "Ja bih mogo Dzezera pobijedit da se onima sto odlucuju o rezultatima tako cefne"...hoohohhoo, to je na nivou onog sto je Dijani reko da zahvali moderatorima lol!

Al da ga je nekako pasirat lagano, da ne skonta, vidis da niko drugi ne reaguje, ni modovi, ni ovi "iskusni", posmatraju i placu od smijeha Very Happy
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
Frtutminator




Broj postova : 1
Registration date : 19.08.2008

Staronje/Matorci Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci Emptypon kol 25, 2008 4:53 am

Floso je napisao/la:
"U 5. minuti ekipa FGN izvela je fenomenalnu akciju preko lijeve strane. Iako je u situaciji dva na jedan imao slobodnog suigrača u sredini, Goran Vesnić vjerovao je svom udarcu i topovski odapeo u suprotni kut. Lopta se odbila od suprotne vratnice i završila u mreži. 0 - 1. Gotovo da se moglo čuti kako se lopta zakovitlala u mreži, koliki je bio šok na tribinama…"
jebacu te, kad tad
[Vrh] Go down
Floso

Floso


Broj postova : 89
Registration date : 18.07.2008

Staronje/Matorci Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci Emptypon kol 25, 2008 3:31 pm

Frtutminator je napisao/la:

jebacu te, kad tad

Samo izvoli... affraid
[Vrh] Go down
Jaca_Jasemich

Jaca_Jasemich


Broj postova : 51
Age : 37
Registration date : 25.07.2008

Staronje/Matorci Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci Emptypon kol 25, 2008 3:57 pm

Frtutminator je napisao/la:
Floso je napisao/la:
"U 5. minuti ekipa FGN izvela je fenomenalnu akciju preko lijeve strane. Iako je u situaciji dva na jedan imao slobodnog suigrača u sredini, Goran Vesnić vjerovao je svom udarcu i topovski odapeo u suprotni kut. Lopta se odbila od suprotne vratnice i završila u mreži. 0 - 1. Gotovo da se moglo čuti kako se lopta zakovitlala u mreži, koliki je bio šok na tribinama…"
jebacu te, kad tad

haha pola i njegov pakleni plan:)))
[Vrh] Go down
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Staronje/Matorci Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci Emptypon kol 25, 2008 4:25 pm

Hheheheeh, plan je totalno dijabolican...

Floso cuvaj se, Pola je nameracio da osnuje klub, da moli GM-ove da ga strpaju u tvoju ligu, a onda si najebo Laughing

Da sam na tvom mjestu, ja bih se plasio affraid
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
Floso

Floso


Broj postova : 89
Registration date : 18.07.2008

Staronje/Matorci Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci Emptypon kol 25, 2008 5:43 pm

Suspect

Danas me zvala Polina mama, pitala za Polu, jel ziv, gdje je, sta radi? Ja joj nisam znao reci, onda je trazila tvoj broj Caca, ja joj dao...Ne znam dalji razvoj dogadjaja
[Vrh] Go down
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Staronje/Matorci Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci Emptypon kol 25, 2008 7:44 pm

Ma zvala me je, suti, samo sto ne place zena, ja se sjebo, znam da je sinoc otiso u Tuzlu sa Muhom i Hamzom, jos mu ja govorim: pa jesil se starcima javio, kad on: ma sta im se imam javljat majka mu stara....

Kad danas zove zena, gdje mi je sin, reko valjda je sa Admirom otiso, kaze nedostupan a nemam Admirov broj, zena se sjebala konta pogino kru te jebo nema ga od sinoc, niko ne zna gdje je, a ja ne smijem rec da je otiso u Tuzlu. Samo sam joj dao Softin broj, i onda nazovem Hamzu i kazem mu da javi Poli da se javi staroj jer cu da ga razbijem. Dalje ne znam sta je bilo...

A budale...sinoc Muha i Hamza krecu u Tuzlu, i ajd ko ce s nama, Pola odma (naravno) "idem ja!"
Sta ces gore? Bice Softa. Dobro. I odpizdise oni. Da bi danas sve to bilo.
CCC... scratch
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
Jaca_Jasemich

Jaca_Jasemich


Broj postova : 51
Age : 37
Registration date : 25.07.2008

Staronje/Matorci Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci Emptypon kol 25, 2008 10:31 pm

aj ludjaka, pa danas ga je tiho zvao, kaze nema para ne moze se vratit iz tuzle...
jadna zena...
[Vrh] Go down
Adolf Petronije Agaton




Broj postova : 34
Registration date : 25.07.2008

Staronje/Matorci Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci Emptyuto kol 26, 2008 2:52 pm

Ja znam gdje je pola....a za drugu polovinu ne znam. Ha ha ha ha
Very Happy
[Vrh] Go down
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Staronje/Matorci Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci Emptyuto kol 26, 2008 6:36 pm

Evo jos jedan insert iz jucerasnje utakmice sa Punoglavcima:

"Ho, ho, ho, kakav sut! Josip Kalebic u stilu popularnog Djoke "Bombe" sa 32 metra salje pravu bombu u gol. Lopta je prohujala pored golmanovih usiju i zamalo pocepala mrezu.
2 - 0!"

lol!
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
Floso

Floso


Broj postova : 89
Registration date : 18.07.2008

Staronje/Matorci Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci Emptysri kol 27, 2008 2:36 am

Ovi komentari na srpskom su u stilu Sase Vugdalica sa OBN-a.
[Vrh] Go down
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Staronje/Matorci Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci Emptysri kol 27, 2008 2:52 am

Ma meni se pravo svidjaju, bas su se potrudili da budu humoristicni, sto i treba da bude, ipak je to igra...
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
Floso

Floso


Broj postova : 89
Registration date : 18.07.2008

Staronje/Matorci Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci Emptysri kol 27, 2008 12:04 pm

CacaHendrix je napisao/la:
Ma meni se pravo svidjaju, bas su se potrudili da budu humoristicni, sto i treba da bude, ipak je to igra...

Ne filozofiraj... lol!
[Vrh] Go down
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Staronje/Matorci Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci Emptysri kol 27, 2008 1:24 pm

Mora neko
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
Jaca_Jasemich

Jaca_Jasemich


Broj postova : 51
Age : 37
Registration date : 25.07.2008

Staronje/Matorci Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci Emptysri kol 27, 2008 1:31 pm

Floso je napisao/la:
CacaHendrix je napisao/la:
Ma meni se pravo svidjaju, bas su se potrudili da budu humoristicni, sto i treba da bude, ipak je to igra...

Ne filozofiraj... lol!

u pravu je covjek... flower
[Vrh] Go down
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Staronje/Matorci Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci Emptyuto ruj 02, 2008 1:37 am

I pored poraza od Malih Bogalja, zadovoljan sam, krilo mi bacilo 8 zvjezdica, vu huu!

To bi znacilo da je dobar na krilu i vjerovatno prolazan u dodavanju, a dobio je i nekoliko treninga napada, tako da bi i to mogo imat. Fin potencijal u svakom slucaju, ostavljam ga jos nek trenira dodavanje, promovisacu ga pred 18. rodjendan, pa prodat, moglo bi bit finih para...
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
Adolf Petronije Agaton




Broj postova : 34
Registration date : 25.07.2008

Staronje/Matorci Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci Emptyčet ruj 04, 2008 6:20 pm

Taj na krilu ako baci još koji put 8 zvezda taj ti je najverovatnije odličan na krilu.
[Vrh] Go down
Floso

Floso


Broj postova : 89
Registration date : 18.07.2008

Staronje/Matorci Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci Emptyčet ruj 04, 2008 6:38 pm

Adolf Petronije Agaton je napisao/la:
Taj na krilu ako baci još koji put 8 zvezda taj ti je najverovatnije odličan na krilu.

Mislis? Suspect Smile
[Vrh] Go down
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Staronje/Matorci Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci Emptyčet ruj 04, 2008 9:52 pm

Nece bit odlican, bice dobar. Imace dodavanje kao sekundarnu vjestinu, zato baca vise zvj
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
Adolf Petronije Agaton




Broj postova : 34
Registration date : 25.07.2008

Staronje/Matorci Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci Emptypet ruj 05, 2008 3:00 pm

Kladimo se u pivu! ja kazem da će mali bit odličan!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Staronje/Matorci Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci Empty

[Vrh] Go down
 
Staronje/Matorci
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Satko Forum :: Satko Forum :: Hattrick-
Forum(o)Bir: