Satko Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Blebetanja, palamuđenje, pametovanja...
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Staronje/Matorci

Go down 
+2
Floso
CacaHendrix
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Staronje/Matorci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci - Page 2 Emptypet ruj 05, 2008 11:35 pm

Ajde vazi. Skaut kaze da mu je potencijal dobar, i u izvjestaju da je dobar, ali ako bude oalican, dobices 2 pive! lol!
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
Floso

Floso


Broj postova : 89
Registration date : 18.07.2008

Staronje/Matorci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci - Page 2 Emptysub ruj 06, 2008 1:26 am

CacaHendrix je napisao/la:
Ajde vazi. Skaut kaze da mu je potencijal dobar, i u izvjestaju da je dobar, ali ako bude oalican, dobices 2 pive! lol!

A ja?

Hocu i ja pivu, i ja tvrdim da je odlican Laughing
[Vrh] Go down
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Staronje/Matorci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci - Page 2 Emptysub ruj 06, 2008 12:42 pm

Moze, al tek kad plata bude, jer za rodjendan necu imat para Crying or Very sad

U stvari, taman cu ga i promovisat ze nekih mjesec dana, tek mu je 17 god i 50 dana
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Staronje/Matorci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci - Page 2 Emptysub ruj 06, 2008 12:45 pm

A evo i potvrde za ono sto sam govorio. Dakle, rijec je o Mirsadu Vujnicu:

Izvjestaj trenera od cetvrtka:

Ове седмице смо тренирали и вештину Крило. Чини ми се да је играч Mirsad Vujnić просечан у њој.

A davno nekad, 04.08. je napisao:

Mirsad Vujnić у овом тренутку вероватно има недовољан ниво вештине Додавање.

Dakle, za mjesec nek skoci na krilu i jos jednom u dodavanju, ljepota. Takvi igraci idu izmedju 700 000 i 1,4 mil, zavisno od forme i visine TSI
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
Floso

Floso


Broj postova : 89
Registration date : 18.07.2008

Staronje/Matorci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci - Page 2 Emptysub ruj 06, 2008 1:48 pm

Meni je daaaaavno za onog Duska Vojvodu napisalo da ce bit odlican na krilu dok si reko keks. Treniram ga odkad sam ga dobio, znaci oko godinu dana, i dva treninga zaredom mi javlja da je prolazan. Ne znam ko je tu lud. Baca 6 zvijezda. Dal da ga nastavim trenirat? Johoj. Ma nastavicu. Il necu?
[Vrh] Go down
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Staronje/Matorci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci - Page 2 Emptysub ruj 06, 2008 4:02 pm

Ma treniraj ga sve dok ne dodje nadomak 18og rodjendana, onda ga pomovisi, pa sta bude. Ja inace mislim da je trener ful ov sit vrlo cesto pogotovo kad su u pitanju oni na koje najvise racunas
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
Floso

Floso


Broj postova : 89
Registration date : 18.07.2008

Staronje/Matorci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci - Page 2 Emptysub ruj 06, 2008 4:58 pm

Pa tek mu je 16 i kusur. Kontam da prebacim trening na kreiranje pa da ga malo tu popodim. Naravno, sekundarac je kratka dodavanja.

Ma ROKENROL!
[Vrh] Go down
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Staronje/Matorci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci - Page 2 Emptysub ruj 06, 2008 10:45 pm

Pa mozda ces moci bolju cijenu izvuc za njega ako bude imo dodavanja, to slabo ko trenira. Da je meni prolazan plej al sa odlicnim dodavanjem, sta bih za njega dao...
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
Adolf Petronije Agaton




Broj postova : 34
Registration date : 25.07.2008

Staronje/Matorci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci - Page 2 Emptypon ruj 29, 2008 2:59 pm

Beliću!!!Dijete Vladislav završava juniorsku ligu isto kad i mi, pa je dijete rado da nam se pridruži. Ili otjeraj Dijanu ili proširi ligu. Vidi s bubom da i on osnuje juniore. Eto booook
[Vrh] Go down
Jaca_Jasemich

Jaca_Jasemich


Broj postova : 51
Age : 37
Registration date : 25.07.2008

Staronje/Matorci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci - Page 2 Emptyuto ruj 30, 2008 2:44 am

cuj otjeraj dijanu
otjeraj tihomira a ubaci vladislava
[Vrh] Go down
Adolf Petronije Agaton




Broj postova : 34
Registration date : 25.07.2008

Staronje/Matorci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci - Page 2 Emptyuto ruj 30, 2008 12:59 pm

dijanu otjerat jer zabusava Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
Jaca_Jasemich

Jaca_Jasemich


Broj postova : 51
Age : 37
Registration date : 25.07.2008

Staronje/Matorci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci - Page 2 Emptysri lis 01, 2008 3:48 pm

zabusavajuci stigla u cetvrtu ligu sto je nekima jos neostvareni cilj:)

flower flower flower flower flower flower flower
[Vrh] Go down
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Staronje/Matorci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci - Page 2 Emptysri lis 01, 2008 11:50 pm

Nista tjerat, to kako neko vodi ili ne vodi svoj tim, je njegova stvar. Nemam nista protiv Mrmota, al nek nadje jos jednog da udju onda u ligu, i nije problem. Pa makar nasao potpunog stranca preko oglasa, nije bitno. Nek crva Samira il sta ja znam, il evo Jaseme nek osnuje djecurliju, pa veselo, igramo svi.
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
Jaca_Jasemich

Jaca_Jasemich


Broj postova : 51
Age : 37
Registration date : 25.07.2008

Staronje/Matorci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci - Page 2 Emptyčet lis 02, 2008 1:01 pm

eh ja bi rado al poslujem na rubu minusa jos uvijek pa ce morati jos malo sacekati...vjerovatno u toku ove sezone ce i to biti...
[Vrh] Go down
Adolf Petronije Agaton




Broj postova : 34
Registration date : 25.07.2008

Staronje/Matorci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci - Page 2 Emptyčet lis 02, 2008 4:32 pm

A sto ja uopšte pričam ti si profesor a ja student valjda ti znaš
[Vrh] Go down
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Staronje/Matorci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci - Page 2 Emptyned lis 19, 2008 6:27 pm

Eh, blizi se vrijeme promovisanja najvece nade Fenderovog podmlatka, Mirsada Vujnica, koji je u svojoj juniorskoj karijeri par puta ostvario 8 zvjezdica.
Trenutno ima 17 god i 90-etak dana, pa ga planiram promovisat otprilike 6 dana pred 18 rodjendan, to jest 2 moguca transfer termina. Bas me zanima kakav ce ispast. Ja se nadam dobar u dva skila...
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
CacaHendrix
Administrator
CacaHendrix


Broj postova : 159
Registration date : 16.07.2008

Staronje/Matorci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci - Page 2 Emptypon stu 03, 2008 3:20 am

Eh, dakle, rezultati. Nije ispo dobar iz dva skila, al je ispo dobar iz jednog skila i prolazan iz jos dva skila. Sve u svemu, stavim ga na transfer i zadam milion i po pocetnu, et nak da vidim. Dolazim u Sarajevo, cackam onako, kad vidim: prodat za 1,7 mil. !
lol!
Sad imam 5,6 mil, od toga ima da se ponovim u napadu opasno. Razmisljam da kupim dvojicu sjajnih, jednog sa nedovoljnim dodavanjem, drugog sa ocajnim ili losim.To bi taman izaslo na nekih 6 miliona koje cu imat poslije naredne ligaske.
[Vrh] Go down
https://satkoforum.forumcroatian.com
awekenings

awekenings


Broj postova : 29
Age : 39
Registration date : 18.07.2008

Staronje/Matorci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci - Page 2 Emptyuto stu 04, 2008 12:04 am

cheers cheers cheers cheers ....
[Vrh] Go down
Floso

Floso


Broj postova : 89
Registration date : 18.07.2008

Staronje/Matorci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci - Page 2 Emptyuto stu 04, 2008 12:29 am

awekenings je napisao/la:
cheers cheers cheers cheers ....


lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Staronje/Matorci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Staronje/Matorci   Staronje/Matorci - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Staronje/Matorci
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Satko Forum :: Satko Forum :: Hattrick-
Forum(o)Bir: